Start O nas

Kim jesteśmy?

Od samego początku byliśmy nastawieni na nieustanny rozwój
i nie baliśmy się podejmować coraz bardziej ambitnych wyzwań.

Dziś nie ma zagadnień z branży wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa którym byśmy nie podołali. Wiedza i doświadczenie naszej kadry jest gwarancją Twojej satysfakcji. U nas nie tylko zaopatrzysz się w profesjonalny i niezawodny sprzęt, ale też znajdziesz sposób na jego optymalne wykorzystanie.

Oferujemy sprzedaż na atrakcyjnych warunkach, zapewniamy szeroki, kompleksowy zakres oferty, profesjonalne doradztwo techniczne i organizację dostaw urządzeń z całej Europy. Prowadzimy bezpośrednią dystrybucję uznanych producentów i własną produkcję galanterii wentylacyjnej. Zapewniamy także pełną obsługę posprzedażową, w tym serwis naszych urządzeń, co sprawia, że nie musisz szukać wsparcia poza naszą firmą – u nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz!

Dlaczego wybrać Scrol?

Przede wszystkim kompleksowa obsługa - produkcja, sprzedaż, dystrybucja i dostęp do fachowej kadry inżynierów pod jednym adresem. Naszą obsługę świetnie uzupełnia bardzo szeroka oferta produktowa, przedstawiciele w całym kraju oraz zawsze konkurencyjne ceny. Znajdziesz u nas wszystko, co potrzebne jest do wykonania instalacji wentylacyjno-klimatyzacyjnej - od urządzeń po elementy montażowe.

Dbamy o wysoką jakość i uznane standardy - wszystkie produkty i urządzenia, które proponujemy, są testowane, posiadają wszelkie wymagane certyfikaty oraz objęte są gwarancją. Ponadto zapewniamy szybko reagujący serwis, co sprawia, że żaden klient nie jest pozostawiony bez wsparcia także na etapie eksploatacji naszych systemów. Dzięki dużemu doświadczeniu w zaopatrywaniu inwestycji w urządzenia i elementy wentylacyjne, jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej trudnym i wymagającym wyzwaniom, a bezpośrednia dystrybucja i własna produkcja pozwala nam na bardzo konkurencyjne ceny.

Wybierz Scrol, sprawdzonego dostawcę rozwiązań HVACR

Personalizacja
rozwiązań

Każdy projekt wymaga indywidualnych rozwiązań. U nas znajdziesz nie tylko urządzenia, których potrzebujesz zgodnie z intencją projektanta, ale również pomoc w optymalizacji doborów zarówno pod kątem technicznym, jak i ekonomicznym.

Szybkość
i niezawodność

My nie czekamy, aż Twoje zapytanie „nabierze mocy”. Do pracy przystępujemy niezwłocznie, a dzięki wiedzy i doświadczeniu naszej kadry dajemy Ci rozwiązanie najlepsze z możliwych.

Certyfikowane produkty

Zaopatrując się w naszej firmie, nie musisz martwić się, że zabraknie Ci dokumentów niezbędnych do bezproblemowego oddania naszych urządzeń do użytku. Od nas dostaniesz sprzęt od renomowanych europejskich producentów, którzy do swoich wyrobów dostarczają wszystkie niezbędne certyfikaty i dopuszczenia.

Wsparcie techniczne

Dla każdego systemu zapewniamy wsparcie specjalistów, którzy od lat zbierali doświadczenie i wiedzę, aby dziś dzielić się nią z naszymi klientami. My wiemy, co oferujemy i sprzedajemy naszym klientom oraz w jaki sposób optymalnie to wykorzystać, dlatego żadne pytanie nie pozostanie u nas bez odpowiedzi.

Kompleksowa oferta produktów

Centrale, wentylatory, agregaty, wymienniki… nie ma urządzeń, których od nas nie dostaniesz. Do tego wszystkie akcesoria i automatyka. Galanteria wentylacyjna, elementy montażowe – to wszystko również Ci wyprodukujemy i dostarczymy. Nie musisz szukać towaru nigdzie indziej!

Potwierdzone doświadczenie

Wystarczy spojrzeć na naszą listę referencyjną, aby przekonać się, jak wielu inwestorów w całej Polsce już nam zaufało i się na nas nie zawiodło. Obiekty mieszkalne i biurowe, użyteczności publicznej i produkcyjne – wszędzie dostarczymy urządzenia i całe systemy, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

Wyłączna dystrybucja w Polsce

Wiemy jak bardzo ważna przy dużych inwestycjach jest niezawodność i jaką rolę odgrywa przy opracowywaniu kosztorysów. Wychodząc naprzeciw potrzebom inwestorów i wykonawców, zawsze staramy się zapewnić odpowiednie rozwiązania technologiczne w najbardziej korzystnych cenach.

Dlatego, w ramach naszej polityki sprzedażowej, prowadzimy bezpośrednią dystrybucję urządzeń od producentów. Podczas ostatniej dekady istnienia na rynku, wypracowaliśmy współpracę z kilkoma solidnymi partnerami, których jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na terenie naszego kraju.

Marki w wyłącznej dystrybucji

Produkcja

Posiadamy własną produkcję w Polsce (w nowo wybudowanej siedzibie), dzięki czemu jesteśmy w stanie oferować standardowe i nietypowe elementy (nawet dużych rozmiarów) w krótkich terminach i atrakcyjnych cenach.

Nasze procesy biznesowe zarządzane są poprzez zintegrowany system informatyczny klasy ERP, monitorujący sprzedaż od etapu zapytania Klienta, poprzez zamówienie i produkcję, aż po logistykę.

Wychodząc naprzeciw nadchodzącym potrzebom, stale rozbudowujemy aktualny park maszyn produkcyjnych i rozwijamy umiejętności pracowników, co pozwala sprostać wysokim wymaganiom naszych Klientów – obecnych jak i przyszłych. Już dziś możemy wyprodukować właściwie każdy element galanterii wentylacyjnej, a ciągła modernizacja naszych urządzeń pozwala produkować coraz szybciej i coraz taniej.

Produkujemy galanterię wentylacyjną

Możliwe wykonania:
  • ze stali ocynkowanej
  • w wersji zgrzewanej
  • w wersji spawanej
Szeroki zakres wymiarowy
Zamówienia na wymiar i nietypowe
Malowanie proszkowe w zakresie palety RAL

Nowoczesna technologia wykonania

W produkcji korzystamy z najlepszych dostępnych rozwiązań technicznych. Jako nieliczni producenci na rynku stosujemy metodę lutospawania elementów ocynkowanych (np. przy produkcji podstaw dachowych), dzięki czemu uzyskujemy bardzo wysoką jakością połączeń oraz szczelność, bez niebezpieczeństwa uszkodzenia powłoki ocynku.

Zobacz ofertę naszych produktów

KATALOG ONLINE